Ми раді вітати Вас на веб-сайті ДНЗ №38!

Дошкільний навчальний заклад №38 комбінованого типу розташований за адресою: м. Чернівці, вул. бульвар Героїв Крут,3 і знаходиться в комунальній власності Чернівецької міської ради. Свою діяльність заклад розпочав 20 листопада 1985 р.

У ДНЗ виховується 356 дітей (при потужності закладу 231 дитини).У закладі функціонує 13 груп з 10,5 годинним перебуванням дітей. Із них 3 групи переддошкільного віку, 4 молодшого дошкільного віку, 3 середнього дошкільного віку, 3 старшого дошкільного віку (з них 1 логопедична група та одна мобільна з 8.00 – 20.00).

Дошкільний навчальний заклад №38 комбінованого типу у своїй діяльності керується Конституцією України, Законами України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», положенням «Про дошкільний навчальний заклад України», Державною національною програмою «Освіта» ( Україна ХХІ століття). Указами Президента України «Про невідкладні заходи щодо забезпечення функціонування та розвитку освіти України», ( № 1013 від 04.07.05 р), « Про додаткові заходи щодо підвищення якості освіти в Україні» ( № 244 від 20.03.2008 р.), Базовим компонентом дошкільної освіти в Україні іншими нормативно – правовими актами, власним Статутом, затверджений рішенням 10 сесії Чернівецької міської ради V скликання від 20.12.2006 р. № 196.

Засновником дошкільного закладу є Чернівецька міська рада, яка через уповноважений нею орган – управління освіти Чернівецької міської ради здійснює фінансування дошкільного закладу, його матеріально – технічне забезпечення харчування та медичне обслуговування.

За час плідної педагогічної діяльності в ДНЗ №38 створено свій власний стиль, традиції та особливості організації навчально-виховного процесу. Колектив закладу постійно самовдосконалюється, працює творчо та креативно, здобуваючи нові перемоги. В 2011/2012 н. р. були нагороджені грамотою за ІІ місце за результатами діяльності дошкільних навчальних закладів.

Територія садочка завжди чиста та доглянута, виготовлено багато дерев’яних ігрових конструкцій, а також встановлено ігровий майданчик.

Зусилля працівників закладу протягом останніх років були спрямованні на збереження і зміцнення фізичного та психологічного здоров’я вихованців, формування особистості та світогляду дитини, яка б розуміла і була горда приналежністю до свого народу, країни, рідного краю. Головним завданням педагогічного колективу у здійсненні індивідуалізації освітньо – виховного процесу є забезпечення оптимальної свободи дитини в різних видах діяльності та спілкування з оточенням, побудованого на розумінні, терпимості, доброті та любові до кожного вихованця.

При складанні річного плану враховуються актуальні проблеми суспільства, пропозиції та потреби педагогічних працівників. Так, у період з 2008 – 2018 н. р. колектив працював за такими напрямками:

 • «Формування національно – патріотичної свідомості дітей дошкільного віку»
 • «Моральне виховання дошкільників через вплив природного середовища»
 • «Розвиток творчого мислення дошкільників засобами образотворчого мистецтва»
 • «Формування особистості дитини через трудову діяльність»
 • «Розвиток мовленнєво – творчої діяльності в дошкільному дитинстві»
 • «Розвиток морально–емоційної сфери дошкільника – запорука його особистісного зростання»
 • «Розвиток художнього – естетичної сфери дошкільника»
 • «Розвиток музичного сприймання дошкільників як засіб формування творчої особистості»
 • «Концептуальні принципи та умови розвитку індивідуальності дошкільника»
 • «Місце гри в педагогічному процесі та режими дня»
 • «Екологічне виховання моральності, духовності та інтелекту»
 • «Розвиток українського мовлення дошкільників засобами народознавства»
 • «Створення атмосфери спільності інтересів педагогів та батьків, взаємопідтримки в організації фізкультурно – оздоровчих заходів у дошкільному навчальному закладі»
 • «Створення сприятливих умов для становлення креативності як базової якості особистості дошкільника через інформаційно – комунікаційні технології (ІКТ)».

Залишити відповідь

Ім'я *
Email *
Сайт